Hodowla Owczarków Niemieckich Długowłosych vom Leirbagland serdecznie wita wszystkich Gości na stronie. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi Owczarkami Niemieckimi!
Choose your language:

"   Jeśli pies spojrzy na ciebie i nie chce podejść, powinieneś dokładnie przyjrzeć się swojemu sumieniu  - WOODROW WILSON

HODOWLA OWCZARKÓW NIEMIECKICH DŁUGOWŁOSYCH

 

AKTUALNOŚCI W HODOWLI - ARCHIWUM

 

ARCHIWUM NOWOŚCI

 

 

vom Leirbagland, hodowla Owczarków Niemieckich Długowłosych, Owczarki Niemieckie Długowłose

31.12.2016 r.

Czas na podsumowanie mijającego roku!

Za nami bardzo trudny i długi rok, intensywny szkoleniowo i wystawowo. Nasza najmłodsza dziewczynka YIN vom Frankengold zdobyła tytuł Młodzieżowy Champion Polski, a także zdała w bardzo ładnym stylu swój pierwszy egzamin - BH, zaliczyła testy psychiczne i przeszła przegląd hodowlany. To nie koniec naszej pracy, przed nami egzamin IPO-1 oraz polska i niemiecka licencja hodowlana. W tym miejscu chcielibyśmy podziękować naszej szkoleniowiec za współpracę, wsparcie, a także kopniaki w cztery litery w ramach motywacji do dalszej pracy, gdy nie wszystko szło po naszej myśli.

Nasze dzieciaki również mają za sobą aktywny rok. BLACKJACK vom Leirbagland zdobył uprawnienia reproduktora, zdał egzaminy – BH i IPO-1, a także zaliczył polską licencję hodowlaną. Jako pierwszy pies z naszej hodowli został zaprezentowany na wystawie Klubowej w klasie użytkowej, zdał swoje pierwsze testy psychiczne, a w ringu zajął lokatę 8. z oceną doskonałą. Brat Hakera – BRAVEHEART vom Leirbagland, także zdobył uprawienia reproduktora, zdał egzaminy BH oraz IPO-1.

DOVAHKIIN vom Leirbagland przyniósł nam w tym roku wiele radosnych chwil. Przede wszystkim, jako pierwszy pies urodzony w naszej hodowli, zdobył tytuł Młodzieżowy Champion Polski. Został także, tak jak Haker, zaprezentowany na wystawie Klubowej, gdzie zajął lokatę 3. z najwyższą możliwą w klasie młodzieży oceną bardzo dobrą i otrzymał tytuł Czołówka Polski 2016! Został również prześwietlony w kierunku dysplazji z wynikiem HD-A, ED-0/0.

Rok kończymy bardzo dobrymi wiadomościami z SV! DRAENEI vom Leirbagland została prześwietlona w kierunku dysplazji, wyniki: HD-noch zugelassen, ED-normal, DNA gpr. i HD-A ED-0/0 (FCI). Pozostałe dzieciaki z miotu D również mogą pochwalić się zdrowymi stawami - DEJAVU, DELIGHTFUL, DEANERYS, DRIVINRAIN vom Leirbagland zostały prześwietlone w kierunku dysplazji z wynikami HD-A ED-0/0! Dodatkowo DELIGHTFUL i DEANERYS zdały swój pierwszy egzamin BH i tak, jak nasza Mischa przygotowuje się do egzaminu IPO-1.

Mimo wielu radosnych chwil, był to dla nas trudny rok, nasze plany hodowlane, nadzieje, marzenia zostały zweryfikowane przez życie. W tym roku nie dochowaliśmy się żadnego miotu, zamiast wychowywać kolejną gromadę szczeniaczków, przez wiele miesięcy zmagaliśmy się z chorobą SUNSHINE vom Frankengold, którą ostatecznie przegraliśmy. Santi na zawsze pozostanie w naszej pamięci, urodziła nam dwa wspaniałe mioty zdrowych, łupowych szczeniąt, które są nasza chlubą, nie tylko prezentują się na wystawach, lecz także bardzo dobrze pracują, nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszej wizytówki naszej hodowli.

Nasza hodowla, mimo niewielkiego stażu może pochwalić się sukcesami, które bardzo nas cieszą. Życzymy sobie, aby kolejne lata przyniosły nam jeszcze więcej powodów do dumy z naszych psiaków! W tym miejscu chcielibyśmy podziękować wszystkim Właścicielom naszych szczeniąt, dzięki którym przydomek vom Leirbagland nabiera na znaczeniu, dziękujemy Kochani, oby tak dalej!

 

vom Leirbagland, hodowla Owczarków Niemieckich Długowłosych, Owczarki Niemieckie Długowłose

23.12.2016 r.

Wszystkim Właścicielom
psiaków z naszej hodowli,
przyjaciołom, innym Hodowcom,
a także miłośnikom rasy
życzymy zdrowych, wesołych,
pogodnych Świąt oraz
Szczęśliwego Nowego Roku.

 

vom Leirbagland, hodowla Owczarków Niemieckich Długowłosych, Owczarki Niemieckie Długowłose

18.12.2016 r.

Czasami brakuje słów... i pozostaje tylko cisza... SUNSHINE vom Frankengold 2011-2016 [*].

 

vom Leirbagland, hodowla Owczarków Niemieckich Długowłosych, Owczarki Niemieckie Długowłose

04.12.2016 r.

Razem z Mischą, Laylą i Bergiem wzięliśmy udział w Krajowej Wystawie Psów Rasowych w Nowym Dworze Mazowieckim. Wszystkie dzieciaki stanęły na podium!

"Mischa" - YIN vom Frankengold w klasie pośredniej otrzymała ocenę doskonałą i zajęła lokatę II w konkurencji 5 suczek.

"Layla" - DRAENEI vom Leirbagland w klasie młodzieży zajęła lokatę III z oceną doskonałą, w konkurencji 5 suczek.

"Berg" - DOVAHKIIN vom Leirbagland w klasie młodzieży zajął lokatę I w konkurencji 3 psów, otrzymał ocenę doskonałą, tytuł Zwycięzcy Młodzieży oraz Najlepszego Juniora w Rasie. Tym samym ukończył Młodzieżowego Championa Polski!

Gratulacje!! :)

 

vom Leirbagland, hodowla Owczarków Niemieckich Długowłosych, Owczarki Niemieckie Długowłose

02.10.2016 r.

Pragniemy poinformować, że kolejne dzieciaki z miotu "D" zostały prześwietlone w kierunku dysplazji, oczywiście z pozytywnym wynikiem :)

DRAENEI vom Leirbagland - HD-A, ED-0/0 (FCI). Layla została również prześwietlona w Niemczech, z wynikiem HD-noch zugelassen, ED-normal (SV);

DOVAHKIIN vom Leirbagland - HD-A, ED-0/0 (FCI);

DELIGHTFUL vom Leirbagland - HD-A, ED-0/0 (FCI).

DEJAVU vom Leirbagland - HD-A, ED-0/0 (FCI).

 

vom Leirbagland, hodowla Owczarków Niemieckich Długowłosych, Owczarki Niemieckie Długowłose

02.10.2016 r.

Dzisiaj nasza kochana YIN vom Frankengold zdała swój pierwszy egzamin - BH!
Jesteśmy z niej bardzo dumni, spisała się wspaniale i uzyskała 58/60 pkt., ocenę doskonałą i lokatę I. Kolejny przystanek IPO-1 :)

 

vom Leirbagland, hodowla Owczarków Niemieckich Długowłosych, Owczarki Niemieckie Długowłose

17-18.09.2016 r.

Najważniejsza wystawa w roku już za nami!

Na Klubowej Wystawie Owczarków Niemieckich w Jarocinie naszą hodowlę reprezentował stały skład.

Sobotę rozpoczęliśmy testami, do których przystąpił "Haker" - BLACKJACK vom Leirbagland, i które bez problemu zaliczył. Były to jego pierwsze testy na wystawie Klubowej. Jesteśmy bardzo dumni z Hakera, jest to pierwszy pies z naszej hodowli, który był prezentowany w klasie użytkowej.

W niedzielę pogoda nas nie rozpieszczała, jednak daliśmy z siebie wszystko:

YIN vom Frankengold - klasa juniorów - SG16. Niestety przez wysoki wzrost Mischy automatycznie zostaliśmy odsunięci od bezpośredniej rywalizacji i musieliśmy pogodzić się z tak dalekim miejscem. Nasza dziewczynka, mimo tego zaprezentowała się wspaniale. Cieszymy się, że mimo wzrostu Mischy usłyszeliśmy miłe słowa na jej temat od sędziego, pana Marco Ossmanna (D-SV).

BLACKJACK vom Leirbagland - klasa użytkowa - V8 - była to pierwsza wystawa Hakera w klasie użytkowej, zaprezentował się bardzo dobrze. mimo tego, że był jednym z najmłodszych psów pokazywanych w tej stawce. Sędziował Pan Waldemar Federak (PL).

DRAENEI vom Leirbagland - klasa młodzieży - SG12 - również sędziował Pan Marco Ossmann (D-SV).

DOVAHKIIN vom Leirbagland - klasa młodzieży - SG3, Czołówka Polski. Bardzo się cieszymy, bo Berg zyskał duże uznanie sędziego, konkurencję rozpoczął z 1. pozycji :) Sędziował Pan Bernd Weber (D-SV).

Gratulujemy osiągnięć, dziękujemy za miło spędzony czas! Jesteśmy bardzo dumni z naszych dzieciaków!

Bardzo dziękujemy wszystkim hodowcom i miłośnikom rasy za spotkanie i rywalizację. Gratulujemy sukcesów i do zobaczenia w przyszłym roku.

 

vom Leirbagland, hodowla Owczarków Niemieckich Długowłosych, Owczarki Niemieckie Długowłose

11.09.2016 r.

Na Krajową Wystawę do Warszawy wybraliśmy naszym stałym team'em :)

"Mischa" - YIN vom Frankengold w klasie pośredniej, w konkurencji 2 suczek otrzymała ocenę doskonałą, lokatę I i swój pierwszy wiosek CWC.

W klasie młodzieży prezentowaliśmy Berga oraz Laylę. "Berg" - DOVAHKIIN vom Leirbagland otrzymał ocenę doskonałą i lokatę II. "Layla" - DRAENEI vom Leirbagland otrzymała ocenę doskonałą, lokatę I w konkurencji 3 suk i tytuł Zwycięzcy Młodzieży.

W klasie otwartej "Haker" - BLACKJACK vom Leirbagland otrzymał ocenę doskonałą, lokatę I w konkurencji 3 psów i kolejny wniosek CWC. Wygrał porównanie otrzymując tytuł Najlepszego Dorosłego Psa w Rasie, a w porównaniu o rasę otrzymał tytuł Zwycięzcy Płci Przeciwnej.

Gratulacje dla wszystkich, dziękujemy za przybycie!

 

vom Leirbagland, hodowla Owczarków Niemieckich Długowłosych, Owczarki Niemieckie Długowłose

27-28.08.2016 r.

Kolejny weekend wystawowy za nami, tym razem w pełnym słońcu psiaki zdobyły potrójne złoto! :)

W sobotę, na Krajowej Wystawie w Gostyninie "Berg" - DOVAHKIIN vom Leirbagland w klasie młodzieży otrzymał ocenę doskonałą, lokatę I w konkurencji 3 psów i kolejny tytuł Zwycięzcy Młodzieży! Gratulacje! Sędziował Pan Jarosław Gesinwski (PL).

W niedzielę, na Krajowej Wystawie w Radomiu prezentowaliśmy Hakera oraz Laylę. "Haker" - BLACKJACK vom Leirbagland w klasie otwartej otrzymał ocenę doskonałą, lokatę I w konkurencji 2 psów i wniosek CWC. "Layla" - DRAENEI vom Leirbagland otrzymała ocenę bardzo dobrą i wygrała w klasie młodzieży w konkurencji 6 suczek. Sędziował Pan

 

vom Leirbagland, hodowla Owczarków Niemieckich Długowłosych, Owczarki Niemieckie Długowłose

21.08.2016 r.

Deszczową niedzielę spędziliśmy na Wystawie Międzynarodowej w Sopocie. Naszą hodowlę reprezentowało rodzeństwo z miotu "D" - Berg oraz Layla.

"Berg" - DOVAHKIIN vom Leirbagland otrzymał ocenę doskonałą, lokatę I i tytuł Zwycięzcy Młodzieży, którym otworzył sobie drogę do Młodzieżowego Championatu Polski. "Layla" - DRAENEI vom Leirbagland otrzymała ocenę doskonałą i lokatę III. Gratulacje dzieciaki!

 

vom Leirbagland, hodowla Owczarków Niemieckich Długowłosych, Owczarki Niemieckie Długowłose

30-31.07.2016 r.

Gorący weekend za nami! :)

W sobotę wybraliśmy się na Krajową Wystawę Psów Rasowych do Będzina, gdzie nasza YIN vom Frankengold w klasie młodzieży otrzymała ocenę doskonałą, lokatę I i tytuł Zwycięzcy Młodzieży, dzięki któremu ukończyła tytuł Młodzieżowego Championa Polski! Dodatkowo wygrała porównanie z psem z klasy młodziezy otrzymując tytuł Najlepszego Juniora w Rasie, a wygrywając porównanie z najlepszą dorosłą suką w rasie otrzymała tytuł ZWYCIĘZCY RASY! Sędziował Pan Marek Czerniakowski.

Dzień później, na Krajowej Wystawie Owczarków Niemieckich w Rudzie Żmigrodzkiej naszą hodowlę dzielnie reprezentowali BLACKJACK vom Leirbagland oraz DRAENEI vom Leirbagland, wygrywając w swoich klasach! Laylę oceniał Pan Krzysztof Dobrzański, natomiast Hakera sędzia SV - Franz-Peter Knaul.

Wielkie gratulacje!

 

vom Leirbagland, hodowla Owczarków Niemieckich Długowłosych, Owczarki Niemieckie Długowłose

09.07.2016 r.

Na Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych w Warszawie nasza YIN vom Frankengold dostała ocenę doskonałą i wygrała swoją klasę w konkurencji 4 suczek otrzymując Zwycięstwo Młodzieży, następnie wygrała porównanie z psem zdobywając tytuł Najlepszego Juniora w Rasie, w finałowej rywalizacji pokonała najlepszą sukę oraz psa w rasie zdobywając ZWYCIĘSTWO RASY! Jesteśmy bardzo dumni z naszej dziewczynki! Sędziował Pan Zbigniew Szcześniak.

Na tej wystawie pokazaliśmy również BRAVEHEART'A vom Leirbagland, który w konkurencji 3 psów zajął lokatę 2. z ocenĄ doskonałą. Gratulujemy!

vom Leirbagland, hodowla Owczarków Niemieckich Długowłosych, Owczarki Niemieckie Długowłose

YIN vom Frankengold

 

vom Leirbagland, hodowla Owczarków Niemieckich Długowłosych, Owczarki Niemieckie Długowłose

03.07.2016 r.

braliśmy udział w Krajowej Wystawie Psów Rasowych w Olsztynie, gdzie nasza YIN vom Frankengold, po wywołaniu na pozycję 1. ostatecznie zakończyła konkurencję z oceną doskonałą i lokatą 2. w stawce 7 suk. Sędziował Pan Krzysztof Dobrzański. Brawo!

vom Leirbagland, hodowla Owczarków Niemieckich Długowłosych, Owczarki Niemieckie Długowłose

YIN vom Frankengold

 

vom Leirbagland, hodowla Owczarków Niemieckich Długowłosych, Owczarki Niemieckie Długowłose

12.06.2016 r.

Z wielką radością informujemy, że "Haker" - BLACKJACK vom Leirbagland, jako pierwszy pies urodzony w naszej hodowli zaliczył egzaminy: BH, IPO-1 oraz Polską Licencję Hodowlaną. Jesteśmy niesamowicie dumni! Chcieliśmy serdecznie podziękować właścicielkom Hakera, które poświęciły mu mnóstwo czasu i doskonale przygotowały (nie oddały psa na szkolenie stacjonarne) do egzaminów. Ogromne gratulacje! Pozytywnie zdane egzaminy pozwoliły Hakerowi uzyskać status reproduktora. Świetna robota!

vom Leirbagland, hodowla Owczarków Niemieckich Długowłosych, Owczarki Niemieckie Długowłose

vom Leirbagland, hodowla Owczarków Niemieckich Długowłosych, Owczarki Niemieckie Długowłose vom Leirbagland, hodowla Owczarków Niemieckich Długowłosych, Owczarki Niemieckie Długowłose

BLACKJACK vom Leirbagland

 

vom Leirbagland, hodowla Owczarków Niemieckich Długowłosych, Owczarki Niemieckie Długowłose

10.06.2016 r.

WSPANIAŁE WIEŚCI Z SV! Nasza YIN vom Frankengold została prześwietlona w kierunku dysplazji biodrowej oraz łokciowej w Niemczech!

HD-normal, ED-normal, DNA gpr, ZW: 79!

 

vom Leirbagland, hodowla Owczarków Niemieckich Długowłosych, Owczarki Niemieckie Długowłose

29.05.2016 r.

Niedzielę spędziliśmy na Krajowej Wystawie Psów Rasowych w Gostyninie, gdzie nasza "Mischa" - YIN vom Frankengold w klasie młodzieży otrzymała ocenę doskonałą i lokatę II w konkurencji 7 suk! Naszą hodowlę reprezentowali również "Berg" - DOVAHKIIN vom Leirbagland i "Shine" - DELIGHTFULL vom Leirbagland. Obydwoje wygrali w swoich klasach, a Berg otrzymał tytuł Najlepszego Szczenięcia w Rasie po wygraniu porównania z siostrą. Gratulujemy!

 

vom Leirbagland, hodowla Owczarków Niemieckich Długowłosych, Owczarki Niemieckie Długowłose

08.05.2016 r.

Słoneczną niedzielę spędziliśmy w Iłży na XXXIV Krajowej Wystawie Psów Rasowych, gdzie w klasie młodzieży nasza YIN vom Frankengold otrzymała ocenę doskonała, lokatę I w konkurencji 2 suk, tytuł Zwycięzcy Młodzieży oraz Najlepszego Juniora w Rasie! Brawo! Nasza hodowlę reprezentowała również DEJAVU vom Leirbagland, która w klasie szczeniąt w konkurencji 2 suk zajęła I lokatę z oceną wybitnie obiecująca. Otrzymała również tytuł Najlepszego Szczenięcia w Rasie, wygrywając porównanie z psem! Gratulujemy Właścicielce, jesteśmy bardzo dumni z kolejnego dziecka! Sędziował p. Roman Rafailov (RUS).

vom Leirbagland, hodowla Owczarków Niemieckich Długowłosych, Owczarki Niemieckie Długowłose vom Leirbagland, hodowla Owczarków Niemieckich Długowłosych, Owczarki Niemieckie Długowłose

YIN vom Frankengold & DEJAVU vom Leirbagland

 

vom Leirbagland, hodowla Owczarków Niemieckich Długowłosych, Owczarki Niemieckie Długowłose

01.05.2016 r.

Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Dobrym Mieście, 01.05.2016.

W klasie szczeniąt naszą hodowlę reprezentowała "Shine" - DELIGHTFUL vom Leirbagland, która otrzymała ocenę wybitnie obiecującą, lokatę I w konkurencji 2 suk i tytuł Najlepszego Szczenięcia w Rasie.

W klasie młodzieży prezentowaliśmy naszą "Mischę" - YIN vom Frankengold, która otrzymała ocenę doskonałą i lokatę III w konkurencji 6 suk. Mischa została wywołana na pozycję I, na której utrzymywała się aż do końca sędziowania. Z przyczyn nam do chwili obecnej niezrozumiałych, po interwencji jednego z wystawców, po dodatkowym okrążeniu została przestawiona na pozycję III.

Jesteśmy bardzo dumni z Mischy i Shine, brawo dziewczyny! 

vom Leirbagland, hodowla Owczarków Niemieckich Długowłosych, Owczarki Niemieckie Długowłose
"Shine" - DELIGHTFUL vom Leirbagland

 

vom Leirbagland, hodowla Owczarków Niemieckich Długowłosych, Owczarki Niemieckie Długowłose

23-24.04.2016 r.

Weekend spędziliśmy w pełni wystawowo  W sobotę wzięliśmy udział w Krajowej Wystawie Owczarków Niemieckich w Witaszycach, gdzie prezentowaliśmy dwa psy z naszej hodowli. DOVAHKIIN vom Leirbagland w klasie szczeniąt otrzymał ocenę wybitnie obiecującą i lokatę III u sędziego Waldemara Federaka (PL). DRAENEI vom Leriabgland, również w klasie szczeniąt otrzymała ocenę wybitnie obiecującą i lokatę drugą w konkurencji 5 suczek u sędziego Joahmina Stiegler'a (SV). Gratulujemy!

Natomiast w niedzielę wybraliśmy się do Opola, na Międzynarodową Wystawę Psów Rasowych. W klasie młodzieży ocenę doskonała i lokatę II w konkurencji 6 suk, wywalczyła sobie nasza YIN vom Frankengold. W klasie pośredniej BLACKJACK vom Leirbagland otrzymał ocenę doskonałą, lokatę I/3 i pierwszy wniosek CWC, którym otworzył sobie drogę do Championatu. W klasie szczeniąt pokazaliśmy DRANEI vom Leirbagland, która otrzymała ocenę wybitnie obiecującą, lokatę I i tytuł Najlepszego Szczenięcia w Rasie. Dziękujemy za kolejny powód do dumy, dzieciaki  Gratulacje dla Właścicielek Hakera i Layli!

vom Leirbagland, hodowla Owczarków Niemieckich Długowłosych, Owczarki Niemieckie Długowłose vom Leirbagland, hodowla Owczarków Niemieckich Długowłosych, Owczarki Niemieckie Długowłose

vom Leirbagland, hodowla Owczarków Niemieckich Długowłosych, Owczarki Niemieckie Długowłose vom Leirbagland, hodowla Owczarków Niemieckich Długowłosych, Owczarki Niemieckie Długowłose

 

vom Leirbagland, hodowla Owczarków Niemieckich Długowłosych, Owczarki Niemieckie Długowłose

10.04.2016 r.

Wzięliśmy udział w Krajowej Wystawie Psów Rasowych w Nowym Dworze Mazowieckim. Pogoda nie pomagała, ale dzieciaki spisały się znakomicie. "Berg" - DOVAHKIIN vom Leirbagland w klasie szczeniąt otrzymał ocenę wybitnie obiecującą i lokatę II. "Brave" - BRAVEHEART vom Leirbagland w klasie pośredniej otrzymał ocenę doskonałą i lokatę II. "Coffee" - DEJAVU vom Leirbagland w klasie szczeniąt uplasowała się na I lokacie z oceną wybitnie obiecującą, a jej siostra "Shine" - DELIGHTFULL vom Leirbagland w tej samej klasie zajeła lokatę II. Nasza YIN vom Frankengold w klasie młodziezy otrzymała ocenę bardzo dobrą i lokatę III. Gratulujemy właścicielom, szczególnie właścicielkom Coffee i Shine za debiut wystawowy!

vom Leirbagland, hodowla Owczarków Niemieckich Długowłosych, Owczarki Niemieckie Długowłose

 

vom Leirbagland, hodowla Owczarków Niemieckich Długowłosych, Owczarki Niemieckie Długowłose

29.02.2016 r.

Z wielką radością informujemy, że BLACKJACK vom Leirbagland (o. YANNICK vom Butjenter Land, m. SUNSHINE vom Frankengold) został prześwietlony w kierunku dysplazji stawów biodrowych oraz łokciowych w Niemczech, z wynikiem HD-fast normal i ED-fast normal. Haker to pierwszy pies pochodzący z naszej hodowli, który został prześwietlony według regorystycznych zasad Klubu Owczarka Niemieckiego w Niemczech - SV. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, a właścicielce Hakera serdecznie gratulujemy!

vom Leirbagland, hodowla Owczarków Niemieckich Długowłosych, Owczarki Niemieckie Długowłose

 

vom Leirbagland, hodowla Owczarków Niemieckich Długowłosych, Owczarki Niemieckie Długowłose

13-14.02.2016 r.

Weekend pełen wrażeń! Wzięliśmy udział w Krajowych Wystawach Psów Rasowych w Bydgoszczy.

W sobotę, na Nocnej Wystawie Psów Rasowych nasza "Mischa" - YIN vom Frankengold zaprezentowana w klasie młodzieży otrzymała ocenę bardzo dobrą i lokatę I w konkurencji 5 suk! "Haker" - BLACKJACK vom Leirbagland otrzymał ocenę doskonałą i lokatę II w konkurencji 4 psów!

W niedzielę, na Walentynkowej Wystawie Psów Rasowych Mischa otrzymała ocenę doskonałą i lokatę II w konkurencji 8 suk, a Haker w konkurencji 6 psów również otrzymał ocenę doskonałą i lokatę II.

Brawo! Jesteśmy bardzo dumni z naszego wspaniałego duetu, gratulujemy właścicielkom Hakera i dziękujemy za super (jak zawsze) spędzony weekend :)

vom Leirbagland, hodowla Owczarków Niemieckich Długowłosych, Owczarki Niemieckie Długowłose

vom Leirbagland, hodowla Owczarków Niemieckich Długowłosych, Owczarki Niemieckie Długowłose vom Leirbagland, hodowla Owczarków Niemieckich Długowłosych, Owczarki Niemieckie Długowłose

 

vom Leirbagland, hodowla Owczarków Niemieckich Długowłosych, Owczarki Niemieckie Długowłose

17.01.2016 r.

Kolejna wystawa za nami. Tym razem wybraliśmy się do Brodnicy, na Krajową Wystawę Psów Rasowych, gdzie owczarki sędziował Jarosław Gesinowski (PL).

YIN vom Frankengold w klasie młodzieży orzymała ocenę doskonałą i lokatę III, w klasie młodzieży psów zaprezentował się BLACKJACK vom Leirbagland który uplasował się na lokacie III z oceną doskonałą. Swój debiut wystawowy miał DOVAHKIIN vom Leirbagland, który w klasie młodszych szczeniąt otrzymał ocenę wybitnie obiecująca, lokatę I i tytuł Najlepszego Młodszego Szczenięcia w Rasie. Nasza mała DRAENEI vom Leirbagland w klasie młodszych szczeniąt suk otrzymała ocenę wybitnie obiecującą i lokatę I. Gratulujemy właścicielom psów z naszej hodowli, dziękujemy za zaangażowanie, podjęcie trudu wystaw i reprezentowanie naszej hodowli w ringach.

vom Leirbagland, hodowla Owczarków Niemieckich Długowłosych, Owczarki Niemieckie Długowłose

vom Leirbagland, hodowla Owczarków Niemieckich Długowłosych, Owczarki Niemieckie Długowłose vom Leirbagland, hodowla Owczarków Niemieckich Długowłosych, Owczarki Niemieckie Długowłose

 

vom Leirbagland, hodowla Owczarków Niemieckich Długowłosych, Owczarki Niemieckie Długowłose

11.01.2016 r.

Rozpoczęliśmy sezon wystawowy Krajową Wystawą Psów Rasowych w Gdańsku.

"Mischa" - YIN vom Frankengold w klasie młodzieży, w konkurencji 4 suczek zajęła lokatę II (wywołana na I) z oceną doskonałą. "Layla" - DRAENEI vom Leirbagland w klasie młodszych szczeniąt otrzmała lokatę I i tutuł Najlepsze Młodsze Szczenię w Rasie. Layla została pochwalona przez sędziego za bardzo ładną prezentację na ringu :) Nasz kawaler, BLACKJACK vom Leirbagland w klasie młodzieży otrzymał ocenę doskonałą i lokatę III w konkurencji 8 psów. Brawo dzieciaki! Sędziował Waldemar Kosmalski (PL).

 

 

 

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

HODOWLA OWCZARKÓW NIEMIECKICH DŁUGOWŁOSYCH

Warszawa - woj. mazowieckie         tel.: +48 665 631 405         e-mail: leirbagland@gmail.com

 

ZOBACZ MAPĘ DOJAZDU

 

NASZA HODOWLA NALEŻY DO:

vom Leirbagland, hodowla Owczarków Niemieckich Długowłosych, Owczarki Niemieckie Długowłose      vom Leirbagland, hodowla Owczarków Niemieckich Długowłosych, Owczarki Niemieckie Długowłose

vom Leirbagland, hodowla Owczarków Niemieckich Długowłosych, Owczarki Niemieckie Długowłose      vom Leirbagland, hodowla Owczarków Niemieckich Długowłosych, Owczarki Niemieckie Długowłose

NASZE PSY JEDZĄ KARMĘ: vom Leirbagland, hodowla Owczarków Niemieckich Długowłosych, Owczarki Niemieckie Długowłose       vom Leirbagland, hodowla Owczarków Niemieckich Długowłosych, Owczarki Niemieckie Długowłose       vom Leirbagland, hodowla Owczarków Niemieckich Długowłosych, Owczarki Niemieckie Długowłose
Copyright © 2014 vom Leirbagland, hodowla Owczarków Niemieckich Długowłosych. All right reserved. Design by MAGOODESIGN